Son İletiler

Ticari İlanlar Bölümü / loli mademoiselle
Son İleti Gönderen Lewisres - 15, Haz, 2024, 04:07
loli virgin cp pthc

==> biturl.top/qeAJJf <==

==> rlys.nl/6epap3 <==
Tanışma / Değerli üyemiz Lewisres
Son İleti Gönderen Forum Botu - 14, Haz, 2024, 07:31
Lewisres ÖnceLikle Kuluçkalık Web Sitesi ve Forumlarına Hoşgeldiniz..

Sitemizde İyi vakit geçireceğinizi Umuyoruz..

Lütfen aşağıdaKi maddeLere dikkat ediniz..

1 - Sitemize öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
2 - Sitemize yeni konular açarak paylaşımcı ruhunuzu bize göstermeniz onur vericidir.
3 - Sitemize unutmayın ki her konu üzerinde tartışmalar yapılmaktadır. Her yapılan
tartışmalar saygı çerçevesinde olursa bizi daha kaliteli 1 forum yapacaktır.
4 - Bu site herkesindir her paylaşımda hepimizindir.
5 - Konu açarken Lütfen Etiket Kısmını boş bırakmayalım (Önemlidir..)

Forum Kuralları
https://kuluckalik.com/forum/forum-kurallari-t71.0.html

[Kuluçkalık Web Forum Yönetimi]
Ticari İlanlar Bölümü / Hi, I am new to the forum!
Son İleti Gönderen Develoemore - 12, Haz, 2024, 09:51
Hello everyone,

I'm delighted to introduce myself to this vibrant community. I'm a seasoned internet marketing professional hailing from the charming town of Wallingford, CT, nestled in the heart of the United States. With over 15 years of experience under my belt, I've had the privilege of witnessing the evolution of the digital marketing landscape and have been an active participant in shaping its trajectory.

When I'm not immersed in the dynamic world of online marketing or providing consultation to enthusiastic newcomers, you can find me in my backyard oasis, tending to my tropical plants. The art of gardening, much like the intricacies of marketing, requires patience, a keen eye for detail, and the ability to adapt to ever-changing conditions.

I'm thrilled to be a part of this forum, where I hope to share my insights, learn from fellow members, and engage in thought-provoking discussions. Let's embark on this digital journey together, one click at a time.
Tanışma / Değerli üyemiz Develoemore
Son İleti Gönderen Forum Botu - 11, Haz, 2024, 12:08
Develoemore ÖnceLikle Kuluçkalık Web Sitesi ve Forumlarına Hoşgeldiniz..

2 - Sitemize yeni konular açarak paylaşımcı ruhunuzu bize göstermeniz onur vericidir.
3 - Sitemize unutmayın ki her konu üzerinde tartışmalar yapılmaktadır. Her yapılan

Forum Kuralları

Tanışma / Değerli üyemiz YuriiDicform
Son İleti Gönderen Forum Botu - 07, Haz, 2024, 04:57
YuriiDicform ÖnceLikle Kuluçkalık Web Sitesi ve Forumlarına Hoşgeldiniz..

Forum Kuralları

Tanışma / Değerli üyemiz LesecoCype
Son İleti Gönderen Forum Botu - 04, Haz, 2024, 09:47
LesecoCype ÖnceLikle Kuluçkalık Web Sitesi ve Forumlarına Hoşgeldiniz..

Forum Kuralları

Sultan Papağanı / Ynt: Cinsiyeti Doğru Seçmek Ge...
Son İleti Gönderen casper32 - 27, Mayıs, 2024, 03:49
Teşekkür ederim. Evet show türü daha çok ilgi temizlik ve kaliteli bakim isteyen bir grup iki adet jumbo iki adette normal muhabbet Kusum var bakalım takılıyoruz şimdilik keyifli bir şekilde
Sultan Papağanı / Ynt: Cinsiyeti Doğru Seçmek Ge...
Son İleti Gönderen Fatih Köle - 27, Mayıs, 2024, 03:29
Evet maalesef Sultan papağanında cinsiyet tayini zor yapmakta Bunu en iyi Bu işten anlayan bir insan insanın yapması daha doğru olacaktır zaten sultan papağanları tek eşlidir bu eş seçimini doğru yapmadığınızda yavru almanızda zorlaşacaktır ama işte bunu doğru yapmadığınızda boşa zaman vakti geçirmiş oluyorsunuz ve biraz da umudunuz kırılıyor tekrar bu işi yapmak zor geliyor insana en iyisi aslında muhabbet kuşu beslemek muhabbet kuşlarında daha kolay bir eşleşme sağlanabiliyor Ama siz gördüğüm kadarıyla Show Jumbo kuş besliyorsunuz bu kuş türünde de bakım ve ilgi alaka olmadığı zaman Bunlar da bile yavru almak zorlaşıyor normal bir muhabbet kuşu olsa daha kolay ama şov jumbolarda bunu yapmak biraz daha zorlaşıyor bakın besleme yem seçimi mama yapımı tedavi ilaçları vitaminler vesaire sayacağımız birçok şey geliyor size hobicilikte kolaylıklar diliyorum İyi günler
Sultan Papağanı / Cinsiyeti Doğru Seçmek Gerekiy...
Son İleti Gönderen casper32 - 26, Mayıs, 2024, 09:44
Bundan ortalama 6 veya 8 ay önce bakımını yapamadığı ve kuşları mağdur ettiğini düşünerek bir arkadaşımın iki adet sultan papağanını sırf ondan kurtarmak için piyasanın daha üstünde bir teklif ile satın aldım.

Daha  sonra onlar daha mutlu olsun düşüncesi ile elime malzemeleri alıp 110x90x110 ebatlarında bir ahşap salma kafes yaptım. Tabi ki de en kral mamalar en iyi yemler alıp bakıyorum kafesin kapısı hep açık diledikleri zaman dışarıda diledikleri zaman içerideler hayat onlara güzel.

Bu sürede biraz mutluluk olsun diye yavru almayı istedim ticari hiçbir amacım yok tabi ki kızıştırma mamaları falan da yapıyoruz. Görüntüleri çok güzel parlak tüyler heybetli ve asil bir duruş ama bebek yok :)

bir süre daha bekledikten sonra sorunu çözmek adına bir veteriner çağırdım sağ olsun geldi baktı ücreti karşılığında.

Dedi ki kardeşim belki de gördüğüm bakımı en iyi kuşlardan birisi hiçbir sorun yok. Dedim neden yavru alamıyorum adam şöyle bir baktı yüzüme dedi ki kardeş eğer tercihleri farklı değil ise bunlardan yavru alman zor çünkü ikisi de erkek dedi:))))

Ben de bunları çift sanıp ha bire kudurtuyorum iyi bana bir şey yapmadılar

Yine onlar için daha olacağını düşüp bir pet shop aracılığı ile onları çifte verdim umarım gittikleri yerde mutlu olurlar bende Show jumbo muhabbet kuşlarımla takılmaya devam
Tanışma / Değerli üyemiz LouieZok
Son İleti Gönderen Forum Botu - 16, Mayıs, 2024, 06:16
LouieZok ÖnceLikle Kuluçkalık Web Sitesi ve Forumlarına Hoşgeldiniz..

Forum Kuralları

Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz